Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Träsnitt 5373171



*

nr 537 3171


Träsnitt

Sign Maja Fjaestad "Alhänge" 22x16 cm


Följerätt

Ja

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

Sista tid för bud online:

måndag 25 augusti 2008
kl 17:30:52


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
19/8 15:17:43 1      300 kr
19/8 22:50:36 2      400 kr
25/8 17:13:07 3      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller grafik linoleumsnitt träsnitt vattenfärg
  • 6369 Träsnitt
    2 st, Japan, Eftertyck. Bildmått: 37x28 cm, ytterm..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    12 jan kl 18:57
  • 6482 Träsnitt
    2 st, Japan. Bildmått: 30x21 cm, yttermått inklusi..//
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    12 jan kl 18:19
  • 6417 Träsnitt
    Maja Fjaestad (1873-1961), Sverige, "Sommarblommar..//
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    12 jan kl 19:50
  • 6445 Träsnitt
    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    12 jan kl 19:59
  • 6127 Träsnitt
    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    12 jan kl 20:19
  • 6126 Träsnitt
    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    12 jan kl 20:17




Ladda ner broschyr